Tieniaca technika
Space
Ploty
Brány
Bránky
Profily
Space
Space
Ploty
Brány
Bránky
Profily
Space

Služby

Naša firma ponúka kompletné riešenie požiadaviek týkajúcich sa oplotenia domu, chaty či záhrady. Produkty bezúdržbového plotového systému rozdeľujeme na PlotyBránky a Brány. Všetky tieto produkty sú zostavené z Profilov, ktoré si máte možnosť kúpiť samostatne. 
V prípade, že máte záujem o náš produkt vrátane zamerania a montáže, neváhajte nás kontaktovať a dohodneme si ďalší postup. Ak ste sa rozhodli pre dodávku kompletného plotu alebo stavebnice bez montáže prečítajte si technické listy,vyplnňe objednávkový formulár a odošlite ho na našu emailovú adresu. V prípade akýchkoľvek nejasností sa s nami spojtea my Vám radi poradíme. Po obdržaní objednávkového formulára Vás budeme kontaktovať kvôli potvrdeniu objednávky prípadne ujasneniu nezrovnalostí.

Samozrejmosťou je, že na všetky naše výrobky poskytujeme záručný a pozáručný servis.

STRUČNÁ CHARAKTERISTIKA HLINÍKOVÉHO PLOTOVÉHO SYSTÉMU:

+ Bezúdržbovosť

Naše ploty nebudete musieť každé tri až štyri roky celé demontovať, brúsiť, niekoľkokrát natierať a strácať tak množstvo drahocenného času a nemalé finančné prostriedky na jeho údržbu tak ako to vyžadujú ploty drevené a kovové. Hliníkové ploty budú vyzerať stále ako nové bez ohľadu na čas a poveternostné podmienky. Ďalšou výhodou hliníka je tvarová stálosť a pevnosť. Prekoná tak rôzne plastové recykláty, u ktorých môže byť (okrem dizajnu) značná tvarová nestálosť (vplyvom teplotných zmien dochádza k prehýbaniu a krúteniu plotoviek a dokonca i k odstreľovaniu skrutiek, ktorými sú prichytené).

+ Dizajn

Široká variabilita našich hliníkových výrobkov umožňuje výber z celej rady tvarov plotových polí a ich kombinácií. V našej ponuke nájdete štyri základné možnosti: Latkové ploty, Tyčkové ploty, Kombinované ploty a Okenicové ploty. Tieto sa delia na mnoho ďalších možností prevedenia. Ďalej je možné volitť rôzne varianty zakončenia a tiež najrôznejšie farebné  variácie. Hliníkové ploty sú vyrábané v širokej škále farieb vrátane dokonalých imitácií dreva. To umožňuje zladiť plot napríklad s farbou fasády okien či dverí.

+ Financie

Všeobecne je hliník považovaný za luxusný materiál a predpokládá sa, že i plot, brána a bránka z tohto materiálu budú stáť nemalé finančné prostriedky... NIE JE TO PRAVDA!!!
Samozrejme, že je možné si plot zadovážiť za nižšiu cenu. Vždy sa však jedná o materiály, ktoré budú potrebovať Vašu starostlivosť a už při prvej údržbe, pri zarátaní času, práce a materiálu na ošetrenie sa cena pôvodne lacného plota vyšplhá na cenu porovnateľnú s hliníkovým plotom . A s každou dalšou údržbou sa plot predražuje. Ak uvážite, že plot si chcete zadovážiť keď nie na celý život, tak určitě na pár desiatok rokov. Potom se vám investícia do hliníkového bezúdržbového plotu určite vyplatí!!!

+ Technická variabilita

Celý náš plotový systém je navrhnutý tak, že je možné ho inštalovať už medzi vaše existujúce betónové či kamenné ´´hradby´´, prípadne pomocou našich hliníkových stĺpikov na betónový či iný soklový základ, alebo (bez základov, pomocou betónových patiek, prípadne podhrabových dosiek) priamo do zeme.

+ Individuálne riešenie

Pokiaľ si nevyberete z našej širokej základnej ponuky, prípadne máte atypické technické požadavky, obráťte sa na nás alebo našich obchodných partnerov a pokusíme se nájsť také dizajnové či technické riešenie které Vám bude vyhovovať. 

 

 

facebook
2013 (c) - Venys - všetky práva vyhradené.     ploty, brány, bránky, profily